RTcom to doświadczona i działająca od 2011 firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży. Naszymi największymi atutami są wiedza, kompetencje oraz kwalifikacje. Stawiamy na ciągły rozwój oraz umacnianie pozycji sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Nasi klienci to służby administracji publicznej, zakłady przemysłowe, agencje ochrony, porty lotnicze oraz ci wszyscy, dla których łączność radiowa to narzędzie pracy.

hytera

RTcom od samego początku swej działalności związany jest z potentatami branży radiokomunikacyjnej. Oferujemy sprawdzone i uznane na rynkach światowych rozwiązania największych producentów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

  • Hytera Communications
  • Sonic Communications
  • TEMCO Japan
  • Voxtech Shenzhen
  • LeAntenne
  • Alfatronix

Jako autoryzowany partner ww. producentów, świadczymy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych produktów.
Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią oraz poprzez sieć naszych Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

RTcom
Welecka 38
72-006 Szczecin – Mierzyn
tel. +48 91 881 22 02
fax +48 91 881 22 03

e-mail: [email protected]

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Gdzie nas znaleźć?

o autorze

Mateusz
Pomysłodawca i twórca Polskiego Serwisu Pożarniczego – Remiza.pl. W serwisie zajmuje się dosłownie wszystkim – od administracji serwisu po redagowanie nadesłanych tekstów. Straż pożarna to jego życie, co zresztą widać. Na co dzień strażak – ochotnik, który wdraża w życie pomysły oraz nowe funkcje w naszym serwisie.