W dniu wczorajszym nasza jednostka OSP Grodzisk Mazowiecki uczestniczyła w kwestowaniu na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów podczas 22 FINAŁU WOŚP.

W godzinach 9:00 – 16:00 można było wrzucać pieniądze do specjalnych puszek, które mieli nasi strażacy. W tym roku naszą OSP reprezentowało siedemnastu ochotników.

„Podziwiamy Was, że zbieracie pieniążki w taki deszcz i wiatr – w tamtym roku było o wiele ładniej” – mówili zgodnie mieszkańcy Grodziska.

Nie zabrakło również słów otuchy dla naszych wolontariuszy. Mimo tegorocznej niskiej frekwencji na ulicach naszego miasta, uzbieraliśmy kwotę: 2524,53 zł.

Jak zawsze nie daliśmy Wam „spokoju” i dźwięki strażackich syren było można usłyszeć z daleka! Tuż przy Grodziskich wozach można było podziwiać wiatrakowiec oraz średni wóz ratowniczo-gaśniczy z OSP Baranów.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie pieniężne dla WOŚP, dziękujemy Sztabowi WOŚP w Grodzisku Mazowieckim oraz innym osobom, które przyczyniły się do powstania po raz 22 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.&Do zobaczenia za rok!

o autorze

Redakcja