Marka firmy 4×4 Terenowiec, PowerWinch powstała w 2001 roku będąc pierwszą polską marką wyciągarek elektrycznych. W czasach kiedy na rynku dominowały drogie produkty światowych producentów, na ich zakup pozwolić mogły sobie tylko firmy i instytucje oraz zamożne osoby prywatne.

Lata 2007-2013 były okresem dynamicznego rozwoju marki, która stała się jedną z najchętniej wybieranych na rynku wyciągarek samochodowych. Zaangażowanie naszego zespołu oraz chęć ciągłego doskonalenia doprowadziły do rozpoczęcia prac nad nową linią produktów, która zaspokoi rosnące wymagania Klientów. Skupiliśmy się na linii wyciągarek elektrycznych ogólnego zastosowania oraz dwóch modelach dla wyspecjalizowanych użytkowników.

PW12000PS – wyciągarka przystosowana do ciężkiej pracy

Rozdystrybuowana w 2013 roku seria testowa spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem Klientów. W związku z tym wielkim sukcesem, w roku 2014 mamy okazję zaprezentować nową, atrakcyjną ofertę PowerWincha, która została wzbogacona o nowoczesny design. Przyglądając się całkowicie nowej szacie PowerWinch jednego można być pewnym – niezmiennej filozofii, która od zawsze towarzyszy naszej marce. Przyświeca nam tylko jeden cel – dostarczenie Klientowi najwyższej jakości sprzętu w hurtowej cenie.

PW4500SR – mniejsze wyciągarki ATV do quadów

W naszej ofercie znajduje się kompletne wyposażenie samochodów terenowych, wyciągarki, liny, pasy, zblocza, lampy, podnośniki i wszystko co jest potrzebne na rajdach, w pomocy drogowej czy dla straży pożarnej.

Naszym sztandarowym produktem są decydowanie wyciągarki elektryczne, w naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie, począwszy od podstawowych, małych wyciągarek ATV, po prawdziwie profesjonalny sprzęt do wielkich samochodów, na przykład dla wozów strażackich.

Panther 9.5 – najlepsza wyciągarka, zamawiana do samochodów na rajdy i wojsko

Możemy się pochwalić owocną pracą z większością komend straży pożarnej w Polsce, zaufał nam również GOPR, policja, wojsko czy pomoce drogowe. Sami również aktywnie działamy aby wspierać wszelkie rajdy i promować jazdę pojazdami ATV jak i terenowymi, między innymi dlatego jesteśmy sponsorem Przeprawowych Mistrzostw i Pucharu Polski ATV.

Dane kontaktowe:

4×4 Terenowiec, ul. Na Załęczu 1D, 31-587 Kraków

www.terenowiec.pl / www.powerwinch.eu

+12 266 27 54

info@terenowiec.pl

 

o autorze

Redakcja