W ofercie firmy A&K Serwis znajdują się niezbędne narzędzia i urządzenia stosowane w branży pożarniczej oraz ratowniczej. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia takie jak&CE&czy&ATEX.&

&Firma A&K Serwis&prowadzi sprzedaż, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mierników gazu, doradza przed zakupem oraz&prowadzi wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Nie zapominamy o naszych użytkownikach, dlatego, jeśli przy zamówieniu podacie hasło REMIZA&nie zapłacicie za przesyłkę oraz otrzymacie rabat. Kupując mierniki&wielogazowe MX4/MX6 zapłacicie 15% mniej, z kolei przy zakupie mierników jednogazowych&&- Tango TX1, GasBadge Pro, oraz eksplozymetry MX4 (miernik MX4 na gaz wybuchowy) uzyskacie 20% upustu.&Rabaty obejmują urządzenie i dostępne do niego akcesoria!

Spieszcie się, gdyż promocyjna oferta trwać będzie do wyczerpania zapasów. Przypominamy, iż istnieje możliwość przetestowania sprzętu przed jego zakupem.

Miernik Wielogazowy Ventis MX4

MX4 jest przenośnym miernikiem do pomiaru od 1 do 4 gazów jednocześnie: tlen O2, gazy palne DGW (LEL) i dwóch gazów toksycznych z czterech do wyboru. Miernik MX4 jest prosty&w obsłudze, lekki i solidny. Posiada odporną obudowę ze stali nierdzewnej pokrytą ochronną gumą absorbującą uderzenia.

MX4 posiada symbol IP66/67 co oznacza, że jest pyłoszczelny&i wodoodporny nawet w przypadku krótkotrwałego zanurzenia. W przypadku zagrożenia, MX4 alarmuje za pomocą trzech alarmów: bardzo jasne diody LED, alarm dźwiękowy o natężeniu 95 dB oraz silny alarm wibracyjny. Wszystkie uruchomią się po przekroczeniu ustawionych progów alarmowych czujników.

Miernik wielogazowy MX6

Miernik wielogazowy MX6 iBrid jest najbardziej wszechstronnym miernikiem gazów i jednocześnie może mierzyć od 1 do 6 gazów! MX6 może wystąpić w konfiguracji z elektryczną pompką próbkującą SP6. MX6 jest wyposażony w trzy rodzaje alarmów: dźwiękowy, świetlny i wibracyjny dla dwóch progów alarmowych każdego mierzonego gazu.

Najlepszą widoczność mierzonych stężeń w MX6 zapewnia bardzo czytelny kolorowy wyświetlacz LCD. Miernik MX6 zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym bez efektu pamięci i z możliwością doładowywania oraz pozostawienia na ładowarce.

Miernik jednogazowy Tago TX1

Tango TX1 posiada rewolucyjną&technologę DualSense™ oraz najdłuższy czas pracy – 3 lata bez przerwy. Ma najgłośniejszy alarm dźwiękowy, który wynosi 100dB!

Technologia&DualSense™ znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracowników dzięki zastosowaniu dwóch takich samych czujników do wykrywania jednego gazu.&Jednoczesny pomiar dwóch czujników jest przetwarzany przez odpowiedni algorytm i wyświetlony jako jeden odczyt cyfrowy.

Miernik jednogazowy&GasbAdge Pro

Miernik Gas Badge PRO jest to nie wielkich rozmiarów, zasilany wymienną baterią litową CR2, osobisty mierniki do pomiaru jednego z wielu dostępnych do wyboru czujników, na którym zawsze można polegać.

Szybka reakcja czujników alarmy: dźwiękowy, świetlny i wibracyjny oraz konfigurowane menu czynią ten miernik idealnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Solidna, wodoodporna obudowa z poliwęglanu.

Gdyby tego było mało… Trzy pierwsze osoby kupujące otrzymają&latarki bateryjne z certyfikatem ATEX (Prawo wyboru „nagród” według kolejności zleceń):

dwie sztuki Responder 90&&-&Latarka iskrobezpieczna wykonana z wysoko udarowego kompozytu.&Wytrzymuje upadek z kilku metrów!&W zestawie każdej latarki znajduje się klips do pasa, oraz 2 zapasowe żarówki.&Zasilana 4 bateriami LR14 lub ładowalnym akumulatorem Ni-Cd.

jedna sztuka Responder 2C&-&Latarka iskrobezpieczna, model 2C wyposażona w żarówkę Xenonową.&Zasilana 2 bateriami alkalicznymi LR14.&Wykonana z wysokoudarowego kompozytu.&W latarce zastosowano klips umożliwiający mocowanie latarki do pasa, orazpasek na rękę.

Życzymy udanych zakupów!

o autorze

Redakcja