W ofercie znajdziecie Państwo niezbędne narzędzia i urządzenia stosowane w branży pożarniczej oraz ratowniczej. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia takie jak&CE&czy&ATEX.&

W ofercie znaleźć można przenośne mierniki gazów produkcji Amerykańskiej&firmy&Industrial Scientific&Corporation / Industrial Scientific Oldham. Firma A&K Serwis prowadzi sprzedaż, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mierników gazu, doradza przed zakupem oraz&prowadzi wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Mierniki, detektory wielogazowe z dożywotnią gwarancją na płyty elektroniczne. Kolejnymi produktami są narzędzia nieiskrzące Duńskiej produkcji&CarltsoSafety Tools. Narzędzia w wykonaniu&Beryl-Miedź&są niemagnetyczne, przeznaczone do wszystkich stref zagrożonych wybuchem – to niezniszczalne narzędzia z dożywotnią gwarancją.

Miernik Jednogazowy&Tango&TX1

Posiada rewolucyjną&technologię DualSense™, która&znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracowników dzięki zastosowaniu dwóch takich samych czujników do wykrywania jednego gazu.

Poza tym miernik jednogazowy Tango TX 1 dysponuje&najdłuższym czasem pracy – 3 lata bez przerwy i najgłośniejszym&alarmem dźwiękowym 100dB!

Miernik wielogazowy MX6 iBrid

Jest najbardziej wszechstronnym miernikiem gazów i jednocześnie może mierzyć od 1 do 6 gazów! MX6 może wystąpić w konfiguracji z elektryczną pompką próbkującą SP6.

MX6 jest wyposażony w trzy rodzaje alarmów: dźwiękowy, świetlny i wibracyjny dla dwóch progów alarmowych każdego mierzonego gazu. Najlepszą widoczność mierzonych stężeń w MX6 zapewnia bardzo czytelny kolorowy wyświetlacz LCD.

Miernik MX6 zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym bez efektu pamięci&i z możliwością doładowywania oraz pozostawienia na ładowarce.

Miernik wielogazowy Ventis MX4

Jest przenośnym miernikiem do pomiaru od 1 do 4 gazów jednocześnie: tlen O2, gazy palne DGW (LEL) i dwóch gazów toksycznych z czterech do wyboru. Miernik MX4 jest prosty&w obsłudze, lekki i solidny.

Wyposażony w odporną obudowę ze stali nierdzewnej pokrytą ochronną gumą absorbującą uderzenia. MX4 posiada&symbol&IP66/67 co oznacza, że jest pyłoszczelny&i wodoodporny nawet w przypadku krótkotrwałego zanurzenia.

W przypadku zagrożenia, MX4 alarmuje za pomocą trzech alarmów: bardzo jasne diody&LED, alarm dźwiękowy o natężeniu 95 dB oraz silny alarm wibracyjny. Wszystkie uruchomią się po przekroczeniu ustawionych progów alarmowych czujników.

Po pełną ofertę zapraszamy na stronę www.akserwis.pl/.

o autorze

Redakcja