Komenda Powiatowa PSP w Szczytnie zwraca się z prośbą o pomoc dla strażaka mł.asp. Karola Wojciechowskiego.

Karol Wojciechowski ma 32 lata i w marcu 2017 roku zdiagnozowano u niego nowotwór, który okazał się złośliwym chłoniakiem, rozlanym z dużych komórek B, niestety jak się teraz okazało jest nawrotowy. Nasz kolega przyjął już kilkanaście serii chemioterapii, jest także po przeszczepie komórek macierzystych, które miały gwarantować życie w zdrowiu na długie lata. Niestety po dwóch miesiącach wrócił na oddział Centrum Onkologii w Warszawie i po raz kolejny jest poddawany chemioterapii.

Karol ma dwójkę cudownych dzieci w wieku 3 i 6 lat oraz wspaniałą, wspierającą żonę, dzięki której się nie poddaje. Dla nich chce żyć! Potrzebuje środków na konsultacje i nierefundowane leczenie zagraniczne. Jest strażakiem i podczas swojej ponad dziesięcioletniej służby pomagał innym osobom a teraz sam zwraca się do nas wszystkich o pomoc.

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc Karolowi w walce z rakiem mogą wpłacać dowolne kwoty – szczegóły na poniższej stronie: https://skarbonka.alivia.org.pl/karol-wojciechowski

o autorze

Redakcja/Łukasz