W dniu 12 lutego br., około godziny ósmej rano, doszło do śmiertelnego wypadku drogowego niedaleko miejscowości Będzino – droga krajowa nr 11. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jedna osoba nie żyje.

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe: Renault 19 i Daewoo Nubira. Kierujący samochodem marki Renault jadąc prostym odcinkiem drogi stracił nagle panowanie nad swoim pojazdem, co doprowadziło do tego, że z impetem uderzył bokiem w nadjeżdżającą osobówkę.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia, jeden pasażer (z Renault) zmarł na miejscu, a dwie osoby zostały ranne, natomiast z pojazdy Daewoo cztery. Sześciu poszkodowanych zostało zabrane przez ratowników medycznych i lekarzy do szpitala w Koszalinie. Niestety, stan z jednych osób rannych jest ciężki.

[galeria=5,lewa]Działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatorów i uprzątnięciu pozostałości po pojazdach, zabezpieczeniu terenu wypadku oraz użyciu narzędzi hydraulicznych – w celu uwolnienie pasażerów i kierowcy z Renault
Droga została całkowicie zablokowane na dobre dwie godziny, dlatego policja zorganizowała objazdy.

Foto: E-KG.PL

o autorze

Redakcja