Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy w sobotę 13.07.2013r. o godzinie 14:13 otrzymał zgłoszenie o zderzeniu wozu strażackiego jadącego do wezwania z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Modrzewiowej w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Wóz bojowy z JRG 1, który jechał do zdarzenia od ulicy Gdańskiej w stronę Niemcza, zderzył się z samochodem osobowym marki Fiat Panda, wyjeżdżającym od strony Zawiszy

Samochód osobowy wyjechał z lewej strony, pojazd pożarniczy nie zdążył się zatrzymać i uderzył w fiata pandę. Kierowca tego samochodu osobowego odniósł obrażenia – powiedział st. asp. Maciej Wilczewski z PSP w Bydgoszczy.

Kierującemu Fiatem kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy biorący udział w wypadku. Został on przewieziony do szpitala. W późniejszym czasie do szpitala trafiło również dwóch strażaków uczestniczących wypadku, którzy uskarżali się na ból.

Przyczyny zdarzenia ustali dochodzenie prowadzone przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Sprawca kolizji nie jest jeszcze znany.

Foto: Zyciebydgoszczy.pl

o autorze

Redakcja