W nocy z soboty na niedzielę około 2:00 w miejscowości Klamry, koło Chełmna (woj.kujawsko-pomorskie) na drodze powiatowej doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia siedem osób zginęło, a dwie zostały ranne.&

Do tragicznego zdarzenia doszło w momencie, gdy samochód osobowy marki Renault Scenic na łuku drogi wypadł z drogi, a następnie z impetem uderzył prawym bokiem w drzewo. W momencie wypadku podróżowało nim aż dziewięć osób. Wszyscy pasażerowie byli niepełnoletni.

Niestety siedmioro nastolatków w wyniku zderzenia poniosło śmierć na miejscu. Najmłodsza ofiara miała 13 lat. Dwoje młodych ludzi przeżyło wypadek, zostali oni przetransportowani do okolicznych szpitali. 16 – letnia dziewczyna nie odniosła poważnych obrażeń i została zwolniona ze szpitala.

Przyczyna wypadku jest nieznana. – Prawdopodobnie do zdarzenia mogło dojść przez nieostrożne zachowanie się kierowcy samochodu marki Renault Scenic. – mówi kpt. Tomasz Guzek, z Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. – Łącznie pięcioosobowym autem podróżowało 9 osób. Wiadomo również, że stan dwóch osób rannych nie zagraża życiu – dodaje.&

W miejscowości Klamry doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód osobowy na łuku wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Ofiarami zostali młodzi ludzie, w wieku 16-17 lat. Trwają czynności ustalające tożsamość uczestników wypadku, postępowanie w tej sprawie prowadzi chelmska policja.

Przyczyna wypadku jest nieznana. – Prawdopodobnie do zdarzenia mogło dojść przez nieostrożne zachowanie się kierowcy samochodu marki Renault Scenic. – mówi kpt. Tomasz Guzek, z Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie. – Łącznie pięcioosobowym autem podróżowało 9 osób. Wiadomo również, że stan dwóch osób rannych nie zagraża życiu- dodaje.

Droga, która była zablokowana kilka godzin jest już przejezdna. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wiadomo już, że młodzi ludzie spędzali czas na ognisku, potem postanowili pojeździć samochodem, tak po prostu, bez celu.

o autorze

Redakcja