Do groźnego wypadku doszło dzisiaj wczesnym rankiem w miejscowości Stolno niedaleko Torunia. Cysterna uderzyła w drzewo. Kierowca zakleszczył się w kabinie ciężarówki, na szczęście udało się go uwolnić.

Na miejsce natychmiast przyjechało pogotowie ratunkowe i sześć zastępów straży pożarnej. Na szczęście przy pomocy specjalistycznego sprzętu dość szybko udało się wydobyć rannego kierowcę ze zniszczonej kabiny. Został odwieziony do szpitala.

Droga krajowa nr 1 w Stolnie została zablokowana na kilkadziesiąt minut, aktualnie ruch odbywa się bardzo powoli. Policja i straż pożarna apelują o ostrożność.

Śmierć dziecka na drodze w Lubuskiem

Do tragicznego wypadku doszło także na krajowej „trójce”. Niedaleko Nowego Miasteczka (Lubuskie) w zderzeniu samochodu z drzewem zginęło dziecko.

Jak powiedział Marek Waraksa z lubuskiej policji, autem daewoo lanos jechała pięcioosobowa rodzina – rodzice i trójka dzieci: – Niewykluczone, że kierowca zasnął za kierownicą – mówi Waraksa. Pozostali poszkodowani w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala.

Podczas wykonywania czynności służbowych przez policjantów prowadzony był ruch wahadłowy.

Źródło – tvn24.pl

Zdjęcia – internauta Sebastian

o autorze

Redakcja