Każdy z nas doskonale wie jak ważny podczas wyjazdu na akcję jest czas i wóz w stanie gotowości. Brak zasilania, bądź konieczność skomplikowanego odłączania samochodu może mieć krytyczny wpływ na powodzenie całej akcji. Dlatego tak znaczące jest&odpowiednie zaplecze.

Zestawy typu „szybki wyjazd” pozwalają stale monitorować pojazdy strażackie i utrzymywać je w gotowości bojowej. Dzięki profesjonalnej, mikroprocesorowej ładowarce akumulatory są zawsze naładowane, a ich żywotność zwiększa się kilkukrotnie.

Zestaw samowypinający, wtyczka + gniazdo skraca do minimum czas potrzebny do wyjazdu. Uruchamiając silnik przewód jest odrzucany automatycznie, a my jesteśmy gotowi do akcji!

Współpracując od wielu lat z licznymi jednostkami Straży Pożarnej firma 4×4 Terenowiec przygotowała nową, atrakcyjną ofertę na zestawy „Szybki wyjazd”. 4×4 Terenowiec oferuje tylko produkty najwyższej jakości, spełniające najbardziej restrykcyjne normy.

Warto zapoznać się z prawdopodobnie najlepszymi cenami na rynku i już dziś zaopatrzyć w niezbędny sprzęt, który specjalnie dla Was został poddany rabatomtaniej nawet o 500zł netto! Katalog „szybki wyjazd” można przejrzeć tutaj.

o autorze

Redakcja