Burger King, już po raz drugi, przygotował z okazji Światowego Dnia Strażaka specjalną akcję dla wszystkich strażaków. Tak jak w poprzednim roku, 4 maja, na strażaków z całej Polski we wszystkich restauracjach Burger King będą czekać darmowe zestawy.

Skąd pomysł na taką akcję? Jak tłumaczy Anna Trzcińska z Burger King w restauracjach sieci na co dzień króluje ogień. Na nim przygotowywane są burgery. Jak wiadomo, z ogniem nie ma żartów, ale w Burger King udało się go ujarzmić. Jednak poza kuchnią restauracji niekontrolowany ogień może spowodować tragiczne skutki. Dlatego w Dniu Strażaka marka chce docenić tych, którzy walczą z tym żywiołem tam, gdzie pojawia się niespodziewanie i zagraża życiu ludzi.

Jedynym wymogiem, aby otrzymać darmowy zestaw, jest pojawienie się w dowolnej restauracji Burger King w służbowym stroju lub z legitymacją poświadczającą zawód strażaka. Tak samo było w zeszłym roku – w Burger King można było wtedy spotkać liczne grupy strażaków w galowych lub bojowych mundurach, którzy przyszli w odpowiedzi na zaproszenie marki.

„Zeszłoroczna akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Rozdaliśmy ponad 1600 zestawów! Dotarło do nas wiele podziękowań od strażaków, w których chwalili nas za świetny pomysł. Ogromną satysfakcję sprawiły nam komentarze, że dzięki naszej akcji, strażacy poczuli się docenieni i że nikt w Polsce wcześniej niczego podobnego dla nich nie zrobił. Takie słowa są dla nas bezcenne i sprawiają, że chcemy dalej działać!” – mówi Anna Trzcińska z Burger King. „Chcemy, by obchody Dnia Strażaka na stałe wpisały się w tradycję marki, by co roku, 4 maja, wszyscy strażacy wiedzieli, że czekamy na nich w restauracjach Burger King z naszymi grillowanymi na ogniu burgerami. Aby wiedzieli, że niezmiennie podziwiamy ich za odwagę, determinację i nieustanne narażanie życia w trosce o bezpieczeństwo innych.– dodaje Anna Trzcińska.

Wszyscy strażacy, zarówno z Państwowej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy 4 maja przyjdą do jednej z 27 restauracji Burger King w swoim służbowym ubiorze lub okażą dokument poświadczający wykonywany zawód, otrzymają dowolny zestaw za darmo.

Dodatkowych informacji udziela:

Natalia Makowska

Associate Solski Burson-Marsteller

e-mail: nmakowska@solskibm.pl

+48 (22) 242 86 34 +48&662&103 997

o autorze

Redakcja