Polski Serwis Pożarniczy apeluje do czytelników o oddanie głosu na Film w którym główną rolę gra Michał Chołka – czynny strażak ochotnik z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Lęborskiej. Film „Dla Ciebie i Ognia” wygrywa wiele konkursów, tym razem możliwość głosu mamy My!&

Film „Dla Ciebie i Ognia” został nominowany do nagrody „Offowe odkrycie roku”. Jest to jedna z kategorii w ramach Internetowych Nagród Filmowych organizowanych przez serwis stopklatka.pl oraz przez telewizję Kino Polska. Apelujemy do naszych czytelników, aby oddali swój głos na film z Michałem – w ten sposób możemy mu podziękować za swoją służbę i pogratulować sukcesów!

Aby oddać głos trzeba zalogować się do serwisu stopklatka.pl. Aby głos został uznany trzeba zagłosować na dwie obowiązkowe kategorie (najlepszy film oraz najlepszy film polski) oraz na 3 dowolne inne (w tym oczywiście Offowe odkrycie roku i film „Dla Ciebie i Ognia). Każdy kto odda głos może wygrać konsolę Playstation 3.

[galeria=2,lewa]Streszczenie filmu: Adam jest młodym i szalenie ambitnym dziennikarzem śledczym, pracującym w lokalnej gazecie – 'Kurierze Pomorza’. Pewnego dnia otrzymuje pocztą list – bez nadawcy, z tajemniczym dopiskiem 'Tibi et Igni’ (łac. 'Dla Ciebie i Ognia’). W liście znajduje trzy zdjęcia – fotografie swojej narzeczonej Ani. Zdjęcia zostały zrobione w miejscach, w których Ania – jak sama twierdzi – nigdy nie była. Adam wszczyna swoje własne śledztwo, które doprowadza go do przerażającej prawdy…

Kim jest Michał?

[galeria=5,prawa]Urodził się w Lęborku, mieszkał w Nowej Wsi Lęborskiej i zawsze chętnie tam wraca. Ma dwóch braci i siostrę. Jako jedyny w rodzinie wybrał niebezpieczną drogę pijanej, ale jakże fascynującej muzy, choć dziadek chciał, żeby został pszczelarzem albo księdzem… Dwa lata spędził w Studium Wokalno – Aktorskim przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Dziś studiuje w PWST w Krakowie i jest przekonany, że to jedyna słuszna droga. W wolnych chwilach, których ma coraz mniej gra na gitarze, czyta, albo ratuje ludzi z opresji biorąc czynny udział w życiu Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Lęborskiej. W jego rodzinie to uświęcona tradycja. Lubi zwierzęta, kolor brązowy i… wszystko oprócz bigosu.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko oddać głos! Dziękujemy!

o autorze

Redakcja