Dodatkowe 450 mln złotych w V edycji programu “Mój prąd”

Minister ds. klimatu i środowiska, Anna Moskwa, ogłosiła zwiększenie budżetu piątej edycji programu “Mój Prąd” o dodatkowe 450 milionów złotych. Jej zapowiedź miała na celu potwierdzenie zaangażowania w wspieranie inicjatyw mających na celu niezależne wytwarzanie energii. Aktualnie, program ten zdołał już wypłacić łącznie ponad 2 miliardy złotych, obejmując wsparciem ponad 470 tysięcy złożonych wniosków.

W swym oświadczeniu na Twitterze, minister Moskwa podkreśliła: “Zobowiązujemy się do przyznania dodatkowych 450 milionów złotych w piątej edycji #MójPrąd. Jesteśmy wierni naszym słowom i kontynuujemy wsparcie dla tych, którzy aktywnie przystąpili do produkcji energii na własne potrzeby. Naszym celem jest zwiększenie stabilności energetycznej Polski”.

Ta inicjatywa ma na celu promowanie zrównoważonego rozwoju i zmniejszenie zależności energetycznej poprzez zachęcanie do wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Minister Moskwa wyraźnie podkreśliła, że rząd dąży do wzmocnienia bezpieczeństwa energetycznego kraju poprzez aktywne wspieranie takich przedsięwzięć.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Energia dla Straży oferuje kompleksowe rozwiązania związane z energią odnawialną. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i montaż systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Pompy ciepła to urządzenia, które wykorzystują energię z otoczenia do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń, co czyni je bardzo oszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska.

Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji i dofinansowań. Gwarantujemy również wysokiej jakości produkty oraz profesjonalny montaż, który przeprowadzą doświadczeni specjaliści. Stawiamy na pełne zadowolenie i dlatego oferujemy także darmowe doradztwo energetyczne, które pozwoli na wybór najlepszego rozwiązania zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta.

Projekt Energia Dla Straży to nie tylko fotowoltaika czy pompy ciepła ale również autorskie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i postępowania podczas pożarów tych systemów.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową – www.energiadlastrazy.pl oraz profil na Facebooku.

Exit mobile version