Dzisiejszej nocy – około 2:30 w miejscowości Domanice-Kolonia doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęło dwoje mężczyzn.

Na miejsce zadysponowano zastęp z OSP w Przyworach Dużych, OSP Olszyc Szlachecki, JRG 2 Siedlce, a także Pogotowie Energetyczne, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia służb ratowniczych zastano samochód osobowy marki BMW, który pod wpływem siły uderzenia rozpołowił się na dwie części. Elementy samochodu zostały rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów, niektóre z nich wybiły nawet szybę w pobliskim budynku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący BMW na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na lewą stronę drogi, po czym uderzył w drzewo. Wrak pojazdu był tak mocno zniszczony, że strażacy mieli problem z wydobyciem ciał, które były owinięte plątaniną blach. Ofiary to dwaj mężczyźni z powiatu siedleckiego.

Podczas działań został wytyczony objazd. Ruch pojazdów został wznowiony około godziny 6:00 – po zakończeniu czynności policyjnych.

o autorze

Redakcja