Od kilku dni druhowie ochotniczych straży pożarnych i policjanci przekazują mieszkańcom komunikaty dotyczące koronawirusa.

Uwaga, uwaga! Pozostań w domu. Stan epidemii dotyczy wszystkich grup wiekowych. Także Ciebie! Nie narażaj siebie i innych! Wychodź z domu, gdy naprawdę musisz. Bądź odpowiedzialny! – to jeden z wielu komunikatów przekazywanych mieszkańcom.

Komunikat w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na terenie Polski.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na terenie Polski (zagrożenie zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2), w celu zminimalizowania ryzyka zarażenia przez bezpośredni kontakt z innymi osobami ulicami naszej dzielnicy przejechały dziś nasze dwa samochody ratowniczo-gaśnicze 🚒 Został przekazany mieszkańcom komunikat zamieszczony poniżej, celem uświadomienia mieszkańcom całego zagrożenia koronowirusem. Uwaga, uwaga! Pozostań w domu. Stan epidemii dotyczy wszystkich grup wiekowych. Także Ciebie! Nie narażaj siebie i innych! Wychodź z domu, gdy naprawdę musisz. Bądź odpowiedzialny! Jednocześnie zachęcamy do stosowania się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, które mają zapobiec zarażeniu.Życzymy Dużo Zdrowia!

Opublikowany przez OSP w Jaworznie-Jeleniu Poniedziałek, 23 marca 2020
Komunikat Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec!!!

TREŚĆ KOMUNIKATU:Drodzy Mieszkańcy,w trosce o Was, Waszych bliskich i znajomych, apelujemy jeśli możecie, zostańcie w domu. . Unikajcie skupisk ludzi i do minimum ograniczcie udział w jakichkolwiek spotkaniach. Drogie Dzieci, Droga Młodzieży -to nie są ferie to nie jest czas na zabawę. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Ta nadzwyczajna sytuacja to sprawdzian dla nas wszystkich. Wzajemnie wspierajmy się i pamiętajmy o tych osobach, które są starsze i schorowane. Pomagajmy im w miarę naszych możliwości i informujmy na bieżąco. W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją prosimy również o bieżące śledzenie informacji na stronie internetowej urzędu. Zachowajcie spokój i rozsądek. Często myjcie ręce, zachowujcie bezpieczną odległość od innych w sklepie, w aptece, unikajcie dotykania oczu, nosa i ust. Wspólnymi siłami przezwyciężymy ten trudny czas.

Opublikowany przez OSP Gulzów Niedziela, 22 marca 2020
Komunikat 📢

⚒️18.03.2020 ⚒️ #Zostańwdomu Pamiętaj. Zostań w domu. Nie stwarzaj zagrożenia dla siebie i innych. To nie ferie tylko #kwarantanna🚫 🚫 🚫 🚫 🚫 🚫 🚫 🚫 🚫 🚫 🚫

Opublikowany przez Lewin998 Środa, 18 marca 2020
Komunikat Gminy Teresin

Przez teren naszej gminy przemieszcza się nasz mały samochód. Z głośnika wygłaszany jest komunikat Gmina Teresin. Ten czas jest kluczowy. POZOSTAŃCIE W DOMACH!

Opublikowany przez OSP Teresin Poniedziałek, 23 marca 2020

o autorze

Redakcja/Łukasz