W sobotę 1 marca 2014r. po godzinie 11:00 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przemyślu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Przemyśl – Dynów na drodze krajowej numer 884.&

Dyżurny z Przemyśla zadysponował zastęp SCRt z KM PSP Przemyśl. Z uwagi na długi dojazd – aż 30 km z Przemyśla i 30 km z Dynowa zadysponował również zastęp z JRG Dynów i zastęp OSP Dubiecko. Jednocześnie zaalarmował zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Do wypadku doszło na prostej drodze w terenie zabudowanym, gdzie było ograniczenie do 40 km/h. Kierujący terenowym Suzuki jadący w stronę dubiecka chciał w nienadowej ykonac lewo skret i wjechać na posesje znajomjego , niestety źle przygotowany samochód do jazdy utrudnił manerw wyprzedzania drugiemu uczestnikowi.

Kierujacy suzyki miał obłodzone lampy i sygnalizujac kierunkowskazem ze bedzie skrecał w lewo było nie widoczne. Jadacy za nim kierujacy z daleka zauwarzył ze pojazd jedzie powoli wiec postanowił go wyprzedzić, niestety nie zdarzył wyprzedał jednoczesnie zachaczył o skrecajacego w lewo suzuki, kierujacy pojazden stracił panowanie nad poajzdem zarzucło tył poajzdu i poleciał do przydrożnego po drodze ciał latarnie i zawisł na ogrodzeniu.

Na pierwszy rzut oka zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.&

Przez czas działań droga była zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy.
&

Na pierwszy rzut oka groźnie wygladajacy wypadek a nikomu naszcześćie nic sie nie stało. Karetka odjechała na pusto bez poszkoowanych w zdarzeniu brało udział trzy osoby nikomu nic sie nie stało , kierowcy jak i pasażer bez zadnych odrapan zostali namiejscu kolizji

&

Siły i środki:

361-49 SCRT Mercedus Saurus KM PSP PRZEMYŚL

…-22 GBA Star-Man JRG DYNóW

OSP DUBIECKO

POLICJA

POGOTOWIE
&

o autorze

Redakcja