Na Międzynarodzowej Wystawie Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2014 wśród &ponad 170 wystawców swoje stoisko miał Fire-Max, który jest wyłącznym dystrybutorem Iveco Magirus na całą Polskę.

Kolejny dzień targów. Pogoda nie dopisywała, a wiatr wzmagał coraz bardziej zachęcając do wzniesienia się, w wydawać by się mogło na swój sposób niebezpieczną i ekscytującą podróż…&Niewielki ruch przy drabinie Iveco Magirus powodował ogromne zainteresowanie i chęć poznania dreszczyku emocji wzniesienia się 30 metrów nad ziemię.

Dokładnie o godzinie 12:42 pewna para wsiadła do kosza ratowniczego drabiny mechanicznej. Chętnymi okazują się być Weronika i Adrian. 10 sekund później zakochani znaleźli się na górze. Zgiełk nagle stał się niemy, a odgłosy syren pożarniczych zamilkły…

Nieoczekiwanie strażak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej Adrian Michoń po dwóch latach i ośmiu miesiącach zdobył się na odwagę i poprosił wybrankę swego życia Weronikę Walską o to, by została jego żoną.&

Wszystko oczywiście skończyło sie właściwie – tak zostało powiedziane,&pierścionek został przyjęty, a na twarzy pojawiły się łzy wzruszenia. Po powrocie na ziemię świeżo upieczonych narzeczonych czekały owacje od odwiedzających targi.

I jak tu nie kochać strażaków…

Gratulujemy!

o autorze

Redakcja