Kolejne przykre zdarzenie z pijanym kierowcą w roli głównej, dlatego kolejny raz dziękować powinniśmy słupowi za swoją obywatelską postawę. Jak się okazało kierowca okazał się być Policjantem pracującym w Elbląskiej komendzie – czarne owce są wszędzie, nie tylko w policji.

A to wszystko miało miejsce dzisiaj około 2 w nocy na skrzyżowaniu ulic Robotniczej i Królewieckie. Kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 106 uderzył w słup oświetleniowy. Okazało się że pojazd prowadził 26 – letni policjant, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.&

[galeria=5,prawa]Jak poinformowała nas dziś rano Justyna Grzeczka z Biura Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – kierowcą okazał się policjant, który pracuje w Komendzie Miejskiej Policji w Elblagu. 26 – letni Łukasz S. w wydychanym powietrzu miał prawie 2,5 promila alkoholu.

Młodszy inspektor Marek Osik, komendant elbląskiej policji wszczął już postępowanie dyscyplinarne w celu zwolnienia funkcjonariusza z pracy. Sprawą zajmuje się prokurator.

Foto: Elbląg24

o autorze

Redakcja