Wczoraj około godziny 15.00 na trasie numer 22 z Elbląga do Malborka doszło do poważnie wyglądającej kolizji z udziałem trzech pojazdów osobowych. Cztery osoby odniosły obrażenia.

Według świadków zdarzenia oraz policjantów z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, do zdarzenia doszło gdy jeden z pojazdów jadących w kolumnie w stronę Malborka wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku miejscowości Karczowiska Górne.

Jadący tuż za nim kierowca volkswagena transportera nie zdążył wyhamować pojazdu i ominął skręcający pojazd po jego lewej stronie. W bok volkswagena uderzył jadący z naprzeciwka samochód osobowy marki toyota aygo. Volkswagen wjechał do przydrożnego rowu, a toyota obróciła się parokrotnie i uderzyła w jadącą w stronę Malborka toyotę corollę. Na miejsce zdarzenia została wezwana pomoc medyczna.

Prowadzący oraz pasażer toyoty aygo z ogólnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani karetką pogotowia do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Ich stan zdrowia nie jest jak na razie znany.

Każdy z uczestników tego zdarzenia został przebadany alkomatem. Wszyscy byli trzeźwi. Policja zbada szczegóły tego zdarzenia. Droga z Elbląga do Malborka była przez kilka godzin zablokowana.

Źródło: Elbląg24

o autorze

Redakcja