W sobotę około godziny 15.10 na drodze z Elbląga do Suchacza – na wysokości miejscowości Rubno – 24- letnia prowadząca forda ka, uderzyła w drzewo i wpadła do rowu.

[galeria=3,prawa]Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Rubno. 24- letnia kobieta jadąca w kierunku miejscowości Suchacz, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi, uderzyła w przydrożne drzewo i wpadła do rowu. Na drodze nie ma śladów, które pozwalałyby twierdzić, że kobieta przed uderzeniem w drzewo próbowała hamować.&

[galeria=4,lewa]Według policjantów z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, przyczyna zjechania forda ka, którym podróżowała 24- latka nie jest znana. Siła uderzenia była tak duża, że kobieta wypadła z pojazdu. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 24- letnia Urszula D. jechała bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na miejsce wypadku została wezwana pomoc medyczna.

[galeria=5,prawa]Ratownicy medyczni przez kilkadziesiąt minut reanimowali kobietę na miejscu tragedii, gdy serce zaczęło bić, 24- latkę w stanie krytycznym przetransportowano karetką pogotowia do Zespolonego Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. Po dotarciu do szpitala z licznymi, poważnymi obrażeniami wewnętrznymi i złamaniami, mimo długiej i intensywnej reanimacji, kobiety nie udało się uratować – poinformowali elblag24 pracownicy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Przyczynę wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

Źródło: www.elblag24.pl

o autorze

Redakcja