Wczoraj, około godziny 17.20 na Alei Odrodzenia pijana kobieta jadąca samochodem osobowym marki nissan sunny uderzyła w słup i dachowała.

Jak dowiedzieliśmy się od świadków oraz pracujących na miejscu zdarzenia policjantów z Referatu Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, około godziny 17.00 na ulicy Wiejskiej doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych marki nissan sunny oraz ford focus. Do zdarzenia została wezwana policja jednak zanim przyjechał patrol policji, jedna z pasażerek nissana sunny, usiadła za kierownicą pojazdu i odjechała z miejsca zdarzenia. Kilkaset metrów dalej na Alei Odrodzenia – kobieta straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzyła w jeden ze słupów oświetleniowych po czym dachowała. Siła uderzenia była na tyle duża, że słup złamał się i spadł na chodnik.

Po pierwszej próbie zbadania alkotestem okazało się, że kierowca nissana jak i pasażerka, która uderzyła w słup byli kompletnie pijani i nie byli w stanie „dmuchnąć” w urządzenie. Żadnemu z uczestników tego zdarzenia nic się nie stało.

Szczegóły w jakich doszło do zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

Źródło – elblag24.pl

o autorze

Redakcja