Dnia 17 października, około godziny 22.50 na ulicy Zacisze doszło do pożaru samochodu osobowego marki peugeot. To kolejne doszczętnie spalone auto w Elblągu.

Samochód osobowy marki peugeot 205, zaparkowany przy jednym z bloków na ulicy Zacisze spłonął doszczętnie. Właściciel auta podejrzewa, że samochód ktoś podpalił.

[galeria=5,prawa]- Na chwilę obecną nie możemy jednoznacznie stwierdzić co było przyczyną pożaru – mówili nam policjanci z Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy pracowali na miejscu zdarzenia. Nie wykluczone, że ktoś podpalił auto, ale jest za wcześnie aby dać jednoznaczną odpowiedź. Szczegóły tego zdarzenia wyjaśni przeprowadzone dochodzenie – dodali funkcjonariusze.

[galeria=7,lewa]Według strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, którzy bardzo szybko poradzili sobie z ogniem – samochód najprawdopodobniej został podpalony. Wstępne ustalenia strażaków wskazują, że przez wybitą szybę drzwi pasażera, ktoś mógł do auta „coś” wrzucić, co spowodowało, że wnętrze pojazdu szybko zajął ogień. Samochód wewnątrz został doszczętnie zniszczony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Źródło: Elbląg24

o autorze

Redakcja