Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

World Rescue Services & Public Safety

2 czerwca 2016 - 4 czerwca 2016

W dniach 2 – 4 czerwca 2016 roku odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowych targów World Rescue Services & Public Safety w Warsaw Expo w Nadarzynie – w największym ośrodku wystawienniczym w Polsce. W jednym miejscu, na 330 000 m2 zewnętrznej powierzchni i 143 000 m2 wewnętrznej powierzchni wystawienniczej, spotkają się przedstawiciele branż służb ratowniczych oraz bezpieczeństwa publicznego.

World Rescue Services & Public Safety połączy ze sobą wystawy najnowszych technologii oraz trendów z branży służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego ze sprzedażą bezpośrednią w trakcie trwania targów.

Misją World Rescue Services & Public Safety jest szerzenie wiedzy i podnoszenie poziomu umiejętności specjalistów, służb mundurowych i ludności cywilnej z zakresu bezpieczeństwa, ratownictwa i pożarnictwa. Dlatego dwa dni targów są otwarte dla każdego!

plansamolot

Ptak Warsaw Expo jest największym w Warszawie i drugim co do wielkości w Polsce Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym, które powstało z myślą o organizacji targów, wystaw, kongresów, konferencji i eventów komercyjnych.  Ptak Warsaw Expo jest zlokalizowane na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m2powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach i 330 000 m2powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw oraz eventów plenerowych.

Ptak Warsaw Expo to jedyny ośrodek targowy w Polsce o tak wyjątkowej lokalizacji. Położony jest 10 minut od największego w kraju międzynarodowego lotniska im. Chopina i 15 minut od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 i autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie w stolicy Polski Warszawie.

Szczegóły

Początek:
2 czerwca 2016
Koniec:
4 czerwca 2016
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Ptak Warsaw Expo
Telefon:
+48 (22) 102-15-13
Adres e-mail:
biuro@wrsps.com
Witryna internetowa:
www.warsawexpo.eu

Miejsce wydarzenia

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn, Mazowieckie 05-830 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 (22) 102-15-13
Witryna internetowa:
http://wrsps.com
remiza 2016 all rights reserved

Tworzenie stron www i sklepów internetowych Pedros.com.pl