Już w najbliższą sobotę (4 czerwca 2016) odbędą się zawody World Rescue Service & Public Safety Firefighter Combat Challenge Warsaw Cup na które serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających targi World Rescue Services & Public Safety w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

Za parę dni możemy śledzić najtwardszych strażaków w rywalizacji Firefighter Combat Challenge podczas targów w Nadarzynie. Szykujcie się na ogromne emocje, świetny doping! Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w zawodach, także jako widz przygotowaliśmy profesjonalny streaming live – wszystko zobaczycie na żywo za pomocą swoich komputerów oraz smartfonów.

Informacje na bieżąco, komentarze, wywiady z zawodnikami – to wszystko przygotowujemy dla Was, byście mogli kibicować zawodnikom z każdego zakątka na ziemi (oczywiście, jeżeli macie dostęp do internetu).

Zawody przede wszystkim są zwolnione z opłaty startowej. Wystarczy zgłosić swój udział poprzez uzupełnienie formularzy dostępnych na tej stronie.

Organizatorem imprezy jest między innymi FCC Europe, a nasz serwis Remiza.pl objął nad tym wydarzeniem patronat medialny.

fcceuropeZawody FCC cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Zawodnicy mają do pokonania kilka zadań, które symulować mają prawdziwy pożar na piętrowym budynku.

 

Sponsorami imprezy są: 

_logo_group_wiss_BIG_opt1

logo_ogniochron

 

 

fm

hyteragadzety

kadimex12345

ENVAG

deagonw

o autorze

Redakcja