Słyszeliście kiedyś o pożarniczym sklepie internetowym Fenix.Market? Jeżeli nie, to niniejszy tekst pozwoli wam nadrobić zaległości, a przy okazji dowiecie się, gdzie kupować najlepsze produkty w najniższych cenach.

Fenix to młode, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, pragnące skupić wokół siebie wymagających i zaufanych klientów. Nie próbuje złapać kilku srok za ogon, a pragnie być profesjonalnym w jednej dziedzinie – artykułów ochrony przeciwpożarowej. W „Fenixie” znajdziemy to wszystko, czytelnie podzielone na podgrupy – specjalizacje, sprzęty, wyposażenie strażnic lub pojazdów, w dodatku po bardzo przystępnych cenach.

Przeszukaliście całą ofertę i siedzicie teraz z kwaśną miną, bo nie znaleźliście poszukiwanego produktu? Nie martwcie się – właściciele sklepu cały czas dbają o świeżość swoich propozycji. Fenix codziennie aktualizuje produkty w sklepie. Warto więc być na bieżąco i często zaglądać, zwłaszcza, że przy okazji możemy natknąć się na fenomenalne promocje, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej.

Zadbano również o stały kontakt z klientem. Strona na Facebooku liczy już kilkaset polubień. Umożliwiono również kontakt z administratorami poprzez specjalną zakładkę. Z doświadczenia wiadomo, że to bardzo ułatwia sprawę i znacznie skraca czas oczekiwania na odpowiedź (która często decyduje o tym, czy kupujemy dany produkt czy też nie). Jeżeli jesteśmy jeszcze bardziej niecierpliwi, do naszej dyspozycji oddano numery telefonów, gdzie możemy bezpośrednio zasięgnąć informacji. Twórcy strony zachowują się w pełni profesjonalnie i nie pomijają żadnego aspektu.

To nie koniec – sklep otwarty jest na wszelkiego rodzaju negocjacje cenowe. Przy dużych zakupach lub po prostu w sytuacji, gdy kwota przeznaczona do wydania jest znaczna, możemy liczyć na sporą obniżkę. Łatwo również dostać tak zwany kod rabatowy – czyli ciąg znaków, który podajemy przy zakupach i dzięki któremu płacimy mniej.

Fenix nie jest sklepem, gdzie cokolwiek odbywa się na szybko, bez głębszego planu. Cała oferta jest dokładnie przemyślana i poprzedzona badaniem rynku, aby osiągnąć najwyższy stopień zadowolenia klienta. Wreszcie zwroty typu „jakość idąca w parze z ceną”, „tylko wyselekcjonowany towar” nie są jedynie pustymi frazesami, a po prostu prawdziwą polityką sklepu.

Kolejnym tego przykładem jest responsywność strony i jej przyjazność dla każdego urządzenia mobilnego. Nieważne, czy korzystamy ze starego telefonu, smartfona, tableta, iphone’a czy innych, wymyślnych maszyn – strona automatycznie dostosuje rozdzielczość do danego typu urządzenia. To bardzo dogodne, ponieważ pozwala na zapoznanie się z produktami w dosłownie każdym miejscu – wystarczy wyciągnąć telefon z kieszeni.

Co bardzo ważne – i jest ewenementem w dzisiejszym Internecie – na stronie nie ma w ogóle niepotrzebnych reklam. Poszukując wymarzonego produktu, nie będziesz musiał na każdej stronie zamykać setek irytujących, wyskakujących okienek. Oprócz pieniędzy, zaoszczędzisz także sporo czasu i nerwów.

Ciągły, dynamiczny rozwój oraz stałe doskonalenie się i rozszerzanie asortymentu to domena tego sklepu. Już dziś mądrze będzie dodać Fenixa do często odwiedzanych stron internetowych; patrząc na rozsądną politykę zarządców, nie będziemy mogli się dziwić, jeżeli za kilka miesięcy stanie się wiodącą marką w polskim Internecie.

Fenix to sklep, gdzie konsument jest najważniejszy.

www.fenix.market

o autorze

Redakcja