Fenix to młode, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, pragnące skupić wokół siebie wymagających i zaufanych klientów. Nie próbuje złapać kilku srok za ogon, a pragnie być profesjonalnym w jednej dziedzinie – artykułów ochrony przeciwpożarowej. W „Fenixie” znajdziemy to wszystko, czytelnie podzielone na podgrupy – specjalizacje, sprzęty, wyposażenie strażnic lub pojazdów, w dodatku po bardzo przystępnych cenach.

Skorzystajcie z ostatniej okazji zakupu sprzętu po niższej stawce VAT! To ostatnia okazja na spore zakupy!

worek-jaskiniowy

Skład zestawu:

– Worek jaskiniowy 80l
– Lina TU131, 50m
– Taśma AZ900, dł. 1,2m
– Bloczek ratowniczy, TU431
– Zatrzaśnik AZ018 o otwarciu 27mm

Zobacz, zamów! 

hytera-pd565net11-600x600

HYTERA PD565 to najnowszy model radiotelefonu cyfrowo-analogowego firmy Hytera pracującego w standardzie DMR. Urządzenie skierowane jest do użytkowników poszukujących prostego i stosunkowo taniego radiotelefonu cyfrowego przeznaczonego głównie do prowadzenia komunikacji głosowej. Obsługa trybu analogowego (włącznie z sygnalizacją 5-Tone) umożliwia łatwą migrację na łączność cyfrową bez potrzeby jednorazowej wymiany całej floty urządzeń.

Zobacz, zamów!

HYTERA-PD785GPSnet-600x600

Hytera PD785 to nowoczesny radiotelefon cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Jest to znakomite połączenie najnowszych technologii, zapewniające doskonałą wydajność, najwyższą niezawodność oraz bogaty zestaw funkcji.

Zobacz, zamów!

bosak-teleskopy-dielektryczny-600x600

Bosak teleskopowy dielektryczny nie przewodzi prądu (do 20 000 V). Regulacja na wszystkich pozycjach wysuwu (bezstopniowa regulacja).

Zobacz, zamów!

Mobilny agregat prądotwórczy wykorzystujący najnowsze rozwiązania techniczne. Linia DUPLEX plus łączy w sobie moc oraz niskie koszty eksploatacji.

i-endress-ese-1006-sg-gt-es-duplex-113160-600x600

Wyposażenie:

  • System ECOtronic
  • Silniki 2-cylindrowe OHV SUBARU
  • Wyświetlacz 4 w 1 = V/Hz/h/Brak oleju
  • Wskaźnik stanu paliwa – optyczny
  • Automatyczne wyłączanie przy niskim stanie oleju
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe prądnicy
  • Uchwyt centralny do załadunku dźwigiem
  • Składane uchwyty do przenoszenia

Zobacz, zamów!

Ciągły, dynamiczny rozwój oraz stałe doskonalenie się i rozszerzanie asortymentu to domena tego sklepu. Już dziś mądrze będzie dodać Fenixa do często odwiedzanych stron internetowych; patrząc na rozsądną politykę zarządców, nie będziemy mogli się dziwić, jeżeli za kilka miesięcy stanie się wiodącą marką w polskim Internecie.

Fenix to sklep, gdzie konsument jest najważniejszy.

www.fenix.market

o autorze

Mateusz
Pomysłodawca i twórca Polskiego Serwisu Pożarniczego – Remiza.pl. W serwisie zajmuje się dosłownie wszystkim – od administracji serwisu po redagowanie nadesłanych tekstów. Straż pożarna to jego życie, co zresztą widać. Na co dzień strażak – ochotnik, który wdraża w życie pomysły oraz nowe funkcje w naszym serwisie.