Od paru miesięcy trwają pracę nad nową, polską grę mobilną nie tylko dla strażaków, pasjonatów pożarnictwa, ale dla wszystkich tych, którzy będą chcieli stworzyć swoją jednostkę ratowniczo – gaśniczą i dbać o bezpieczeństwo mieszkańców na swoim rejonie działania.

Fire Killer, bo tak gra się nazywa jest wariacją dotyczącą pracy jednostki straży pożarnej przygotowanej na platformy mobilne (smartfony, tablety). Każdy z nas będzie mógł stworzyć swoją jednostkę, rozwijać ją, doposażać, kupować sprzęt, werbować, zatrudniać strażaków i ich szkolić. Wszystko to za zdobyte punkty, pieniądze, które dostajemy za wykonanie misji – czyli wyjazdy do interwencji.

Założeniem gry jest stworzenie rozrywki polegającej na rywalizacji, współpracy pomiędzy zastępami prowadzonymi przez graczy.  Gra będzie dostępna zarówno na Androidy (Google Play) jak i iOS (iTunes). Oczywiście pozycja będzie co chwilę rozwijana, a Wy, gracze będziecie mięli duży wpływ na rozwój całości gry!

Więcej informacji na temat gry, znajdziecie na oficjalnym profilu! 

 

o autorze

Mateusz
Pomysłodawca i twórca Polskiego Serwisu Pożarniczego – Remiza.pl. W serwisie zajmuje się dosłownie wszystkim – od administracji serwisu po redagowanie nadesłanych tekstów. Straż pożarna to jego życie, co zresztą widać. Na co dzień strażak – ochotnik, który wdraża w życie pomysły oraz nowe funkcje w naszym serwisie.