Sklep Pożarniczy FLORIAN jest dystrybutorem profesjonalnego sprzętu i umundurowania dla Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych, Pogotowia Ratunkowego, Policji, Straży Miejskiej oraz Służb Komunalnych i Drogowych.

Od początku istnienia, firma Florian stawia sobie za cel osiągnięcie najwyższej jakości proponowanych produktów i usług. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Pólko 50 (gmina Żelazków, powiat Kalisz, województwo wielkopolskie). Możliwa jest realizacja zakupów z dotacji KSRG.

W ofercie znaleźć można pełen asortyment sprzętu i umundurowania: armatura pożarnicza, pompy, oświetlenie, ratownictwo medyczne, ratownictwo chemiczne i ekologiczne, ratownictwo wodne, ratownictwo techniczne, ratownictwo wysokościowe, umundurowanie, drabiny, radiotelefony, piły, sprzęt podręczny, wentylatory, sprzęt na zawody sportowo-pożarnicze, syreny alarmowe, aparaty ochrony dróg oddechowych, agregaty prądotwórcze, agregaty wysokociśnieniowe wodno-pianowe, i wiele innych.

Zestaw do segregacji osób poszkodowanych w wypadkach masowych TRIAGE (378 zł brutto)

triage
Zestaw znajduje się w specjalnie w tym celu zaprojektowanej torbie. Skład zestawu: (wg. najnowszych wytycznych z lipca 2013r.):

  • Opaski segregacyjne – 50 szt.
  • Nożyczki ratownicze – 1 szt.
  • Rękawiczki nitrylowe (niebieskie) – 5 par
  • Lista osób poszkodowanych w zdarzeniu masowym – 1 szt. (10 stron)
  • Marker – 1 szt.


Latarka nahełmowa PELI LED 3315 (162 zł brutto)

latarka peli
Nowa latarka diodowa 3315 to lekka kompaktowa obudowa mieszcząca 3 baterie AA i jedną diodę zapewniającą niezwykle jasny strumień świetlny 110 lumenów. Posiadająca certyfikat bezpieczeństwa ATEX kat. 1 (dopuszczający stosowanie w strefie 0) latarka diodowa 3315Z0 jest jedną z najbardziej zaawansowanych latarek dostępnych obecnie na rynku.

Kask MONTANA (151 zł brutto)

kask
Kask ochronny Montana wykonany jest z poliwęglanu, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i bardzo lekki. Jest wygodny w noszeniu, dopasowuje się do kształtu i rozmiaru głowy – jest wyposażony w sześciopunktową więźbę tekstylną z opaską zatrzymującą pot. Posiada otwory wentylacyjne, które można zamykać. Po obu stronach znajdują się szczeliny do mocowania ochraniaczy słuchu. Na wewnętrznej stronie hełmu można zamocować osłonę twarzy. Osłona twarzy z poliwęglanu wykonana jest w dwóch wersjach: normalnej i przyciemnionej.

Zapraszamy na stronę WWW sklepu Florian oraz na profil na facebook’u!

Zachęcamy do zakupów!

o autorze

Redakcja