Nietypowa pomoc dla strażaka 🙂  

  RSS

strazak
(@strazak)
Strażak
Dołączył:2 lata  temu
Posty: 1
30/07/2017 8:54 pm  

Drodzy strażacy,

Piszę tutaj do Państwa w związku z prośbą o pomoc w zebraniu pytań, które posłużą mojej osobie w pracy doktoranckiej, a być może w przyszłości wydać z tego książkę.
Sam jestem strażakiem i dlatego zrodził mi się w głowie taki specyficzny pomysł związany z tematyką pożarnictwa. Jak wiadomo, najlepiej wychodzi to co się kocha i jest jego pasją. Tudzież zwracam się z pomocą do jakżeby kogo innego jak nie do braci strażackiej, która zna się i "siedzi" w tym temacie jak mało kto. A więc przechodząc do rzeczy:

Pytania mają dotyczyć pracy strażaka. Czy będą to pytania dotyczące sprzętu, czy obowiązków, czy psychiki strażaka, zachowania podczas akcji, zachowania podczas przeróżnych sytuacji, jak praca strażaka wpływa, wszystko przyda się do pracy, gdyż będzie to rozplanowane na rozdziały. Pytajcie o co chcecie byle było by to związane z tematyką straży pożarnej jak i pożarnictwa. Zarówno tematy związane z PSP jak i OSP.

Pytania dodawać możecie pod tym linkiem
https://ask.fm/straak

Możecie to zrobić anonimowo, bez żadnej, zbędnej rejestracji, nikt się nie dowie kto jakie pytania zadawał. Po to założyłem ten profil by dodawać pytania i je weryfikować by się nie powtarzały. Ze względu na charakter pracy nie mogę opublikować odpowiedzi, by ktoś nie zabrał całej pracy i posłużył się jako swoją. Jeszcze raz dziękuję za pomoc ale proszę o więcej pytań i przede wszystkim wyrozumiałości. Pozdrawiam serdecznie 😉 Bez Waszej pomocy nie ma szans na zrobienie tej pracy.

Aby stworzyć z tego książkę potrzeba około 1000 pytań. Wymaga to dużej pracy i zaangażowania nie tylko ze strony piszącego ale Waszej, przede wszystkim Waszej kreatywności. Dzięki Wam ta książka ma szansę powstać.

Gdy uda się wydać z tego książkę, najpierw pracę badawczą, a będę dążyć do jednego i drugiego, na każde z zadanych tutaj pytań odpowiem, skasuję numerki i po kolei jak odpowiadałem do książki, tak odpowiem i tutaj. Teraz ze względu na czasy i jakie mamy społeczeństwo, każdy mógł by sobie przywłaszczyć trud mego pisania, więc zrozumcie i bądźcie wyrozumiali.

Proszę tylko, byście czytali pytania i nie powtarzali ich. Nie zmarnujecie przez to swojego czasu na pisanie tych samych pytań, a jednocześnie inne pytania będą jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju. Dodawajcie wszystko co Wam przyjdzie na myśl ja i tak będę je analizował czy się nadają i ewentualnie przekształcał. Z pytania na pytanie będzie ciężej cokolwiek wymyślić, aby do 1000 pytań dotrzeć, ale myślę, że z Waszą pomocą przejdzie to coś do historii. Pozdrawiam i dziękuję jednocześnie za nieocenioną Waszą pomoc 🙂

P.S. Jeśli gdzieś dostrzeżecie, że jednak pytania są podobne, nawiązują do siebie treścią, to piszcie, informujcie, jestem tylko człowiekiem, na tak dużą ilość pytań może zdarzyć się, że nie zapamiętam wszystkich i czasem dodam pytanie, które treścią nawiązuje do któregoś, które było już wpisane.

Jeśli natomiast post naruszył regulamin grupy, proszę go usunąć. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.


OdpowiedzCytat
Share: