Dzisiaj około godziny 4:45&na alei Zwycięstwa przy Placu Zabrań Ludowych w Gdańsku doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód osobowy marki Honda uderzył w drzewo. Kierowca zginął.

Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez trzy pasy ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Odbił się od niego, a następnie uderzył w kolejne drzewo. Siła uderzenia była na tyle silna, iż z pojazdu oderwała się cała przednia maska wraz z kołami oraz deska rozdzielcza z kierownicą.

Samochód Honda Accord uderzył w&drzewo. Pojazd dosłownie rozpadł się. Zablokowane są dwa pasy ruchu w&kierunku Wrzeszcza. Na miejscu są trzy nasze zastępy.&- poinformował dyżurny z&Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w&Gdańsku.

W pojeździe znajdował się tylko 27-letni kierowca, mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Niestety, w wyniku wypadku zginął na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pracował prokurator, który prowadzi czynności wyjaśniające. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Nieoficjalnie mówi się o nadmiernej prędkości. Ruch był całkowicie zablokoway, jednak o 7:30 został wznowiony.

o autorze

Redakcja