Grajewscy policjanci zatrzymali 37-latka, który wyrzucił z pojazdu paczki z nieznaną zawartością przed budynkami Państwowej Straży Pożarnej i Policji.

2 września około godziny 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o wyrzuconej z pojazdu przed budynkiem Komendy Powiatowej PSP w Grajowie paczki z nieznaną zawartością.

Policjanci wstępnie ustalili, że pakunek wyrzucono z niebieskiej skody. Natychmiast na miejsce skierowano policyjnych pirotechników. Po sprawdzeniu zawartości paczki okazało się, że nie stanowi ona żadnego zagrożenia – informuje policja.

Po kilku godzinach ten sam pojazd pojawił się pod grajewską komendą. Jego kierowca tutaj również wyrzucił pakunek nieznanego pochodzenia. Zauważyli to policjanci z drogówki i natychmiast ruszyli za nim w pościg. Mężczyzna uciekając popełniał wykroczenia drogowe i nie reagował na sygnały do zatrzymania. Po kilku minutach został zatrzymany. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, ma także dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a auto, którym się poruszał nie należy do niego.

37-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem za popełnione wykroczenia i przestępstwa.

Foto. KPP Grajewo

o autorze

Redakcja/Łukasz
Kontakt: lukasz@remiza.pl