III Bieg na Orientacje Drużyn Strażackich już w ten weekend!

Już 7 września 2019 r. (sobota) odbędzie się III Bieg na Orientację Drużyn Strażackich organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łebuni oraz Urząd Gminy w Cewicach. Całość, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się nad jeziorem Brody w Krępkowicach (gm. Cewice, powiat lęborski). Bieg kierowany jest nie tylko do funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, członków Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, ale również dla całych rodzin, które także mogą wziąć udział w tegorocznym Biegu.

Drużyny zmierzą się w trzech kategoriach:

W programie imprezy przewidziano m.in. pokazy ratownictwa wodnego na łodzi płaskodennej zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łebie, grochówkę strażacką, ognisko z kiełbaskami, konkursy dla dzieci oraz piknik dla wszystkich uczestników oraz gości. Swoje stoisko będzie miało również Nadleśnictwo Cewice. Ponadto wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsze drużyny z każdej kategorii dostaną puchary.

Zgłoszenia przyjmuje Prezes OSP Łebunia dh Radosław Wroński, nr tel: 609-720-172. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich druhów, druhny, członków MDP, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, rodziny strażaków, dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat funkcjonowania straży pożarnej oraz wszystkich tych, którzy chcą aktywnie, miło i na wesoło spędzić czas!

Nasz serwis Remiza.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem, spotkacie nas na miejscu!

Exit mobile version