Zapraszamy na III Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie, które odbędą się w dniach 21-22 luty 2015 r. w Szczawnicy woj. małopolskie. Przyjmujemy zgłoszenia ekip z całego kraju.

Podobnie jak w poprzednich edycjach w pierwszym dniu rozegrana zostanie konkurencja indywidualna, w drugim drużynowa. Tradycyjnie na naszej imprezie wszyscy zawodnicy podczas dwóch dni zawodów obowiązkowo startują w bojowym umundurowaniu strażackim tj. kurtka typu nomex + spodnie + hełm strażacki.

Można zgłaszać się do obu konkurencji lub w przypadku trudności ze skompletowaniem drużyny tylko do konkurencji indywidualnej – w tym przypadku może zgłosić się nawet jeden zawodnik i reprezentować daną jednostkę OSP.

W zawodach udział biorą druhny i druhowie w wieku od lat 18. Dopuszczamy do obu konkurencji dwóch zawodników z danej jednostki w wieku od 16 lat. Drużyny mogą być także mieszane tj. składające się z druhen i druhów, można zgłosić reprezentację miejscowości, gminy lub powiatu.

Gdzie?

Klasyfikacja będzie indywidualna dla druhen i druhów oraz drużynowa, w której startuje czterech zawodników z danej jednostko OSP osobno dla druhen, druhów oraz mix-u tj. drużyny mieszanej składającej się z druhen i druhów.

Zapraszamy także snowboardzistów do udziału w zawodach. Serdecznie zapraszamy wszystkich strażackich miłośników narciarstwa i dobrej zabawy wraz z rodzinami i kibicami.

Relacja beskid.tv z poprzedniej edycji mistrzostw

Regulamin zawodów i potrzebne druki zgłoszeniowe będą zamieszczone na stronach: profilu na facebook’u OSP-sport oraz www.zosprp.malopolska.pl lub można je pobrać od organizatorów poprzez kontakt mailowy tokbike1@op.pl.

Listę zawodników reprezentujących jednostki OSP należy przesłać do dnia 18.02.2015r. na e-mail: tokbike1@op.pl

Kontakt telefoniczny: 731 880 083 lub 696 133 622.

plakat

o autorze

Redakcja