Dzięki rozbudowanym funkcjom sklepu internetowemu z odzieżą dla strażaków w prosty sposób można zamówić dodatkowe indywidualne hafty na odzieży strażackiej. Wystarczy podczas składania zamówienia wypełnić odpowiednie pola formularza. Do koszulki strażackiej t-shirt lub polo, można dodać haftowane napisy na rękawach, piersi, nad i pod wybranym logo dla OSP lub PSP. W standardzie i bez dodatkowych opłat do koszulki strażackiej można wybrać jeden z dziewięciu wzorów na piersi. W standardzie jest także haftowany napis na plecach STRAŻ.

Wysokogatunkowe strażackie bluzy polarowe

W sklepie haftprojekt.pl możesz zamówić strażackie bluzy polarowe, podobnie jak inne nasze produkty dla strażaków w łatwy sposób możesz je zindywidualizować dodając haftowane imię nazwisko, nazwę miejscowości i przede wszystkim nazwę Twojej jednostki OSP lub PSP.

Strażackie bluzy polarowe cieszą się dużym zainteresowaniem w okresie jesienno-zimowym. W ofercie dostępne są cztery typy polarów w gramaturze od 20g/m2 do 450g/m2 Bluzy standardowo posiadają haftowany napis na plecach „STRAŻ”, w kolorze szarym lub żółtym. W zależności od modelu bluzy można dodatkowo zindywidualizować dostosowując je do potrzeb jednostki Straży Pożarnej.

Kurtka polarowa KAPRAL w wersji dla Straży Pożarnej w odróżnieniu od innych polarów wykonana jest z grubszego materiału dodatkowo uzupełnionego oddychającą podszewką. Na plecach w standardzie haftowany jest napis STRAŻ, z opcją dodatkowego napisu pod nim np. nazwa miejscowości. W przypadku polaru strażackiego KAPRAL zamiast haftowanych na stałe napisów przewidziano miejsca z rzepem do przyczepienia dodatkowych emblematów: miejscownika, dystynkcji, naszywki naramiennej (emblemat z rzepem), flagi Polski, naszywki z grupą krwi.

Największa baza indywidualnych wzorów strażackich

W 2018 roku wprowadziliśmy nowy system zamawiania produktów z indywidualnymi wzorami strażackimi. W sklepie internetowym haftprojekt.pl stworzyliśmy bazę wszystkich zrealizowanych indywidualnych projektów strażackich logo z możliwością zamówienia:
indywidualnej naszywki strażackiej
strażackich koszulek polo i t-shirt z indywidualnym logo
strażackich polarów
bluz strażackich

Wprowadzony system pozwala na składanie zamówień bez konieczności kłopotliwej indywidualnej wyceny przy każdym zamówieniu. Jeżeli raz u nas zamówisz naszywki Twój indywidualny projekt dodamy do bazy i w każdej chwili będziesz mógł zamówić dowolny produkt z logo Twojej jednostki. Niewątpliwą zaletą wprowadzonego rozwiązania jest możliwość składania zamówień już od jednej sztuki.

Obecnie w naszej bazie indywidualnych wzorów strażackich znajduje się ponad 850 wzorów i ciągle przybywa.

Sztandar OSP w promocyjnej cenie

Od wielu lat produkujemy dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej najwyższej jakości haftowane sztandary. Obecnie wykonujemy jeden wzór sztandaru OSP. Dzięki odpowiedniej organizacji produkcji jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie haftu sztandaru od 7 do 14dni.
Aby poznać szczegóły i zdjęcia naszego sztandaru zapraszamy na stronę:
https://haftprojekt.pl/dla-strazakow/poczet-sztandarowy/sztandar.html

O HaftProjekt

HaftProjekt to firma hafciarska działająca na rynku od 1990 roku. Oferta hafciarni jest głównie skierowana do jednostek strażackich Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej, także innych służb mundurowych.


Produkty HaftProjekt’u cieszą się bardzo dużą popularnością przede wszystkim za ich wysoką jakość. W produkcji używamy materiałów tylko najwyższej jakości. Posiadamy także najlepsze na rynku maszyny hafciarskie japońskiej firmy Tajima. Ponadto wyróżnia nas dokładność i dbałość o szczegóły. Wszystko to zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu.

Odwiedzaj nasz profil Facebook i Instagram, dowiesz się o nowych produktach i promocjach dla strażaków.
Adres FB: facebook.pl/haftprojekt
Instagram: instagram.com/haftprojekt
Galeria naszych zrealizowanych projektów: haftprojekt.pl/galeria

Poznaj opinie strażaków o produktach haftprojekt odwiedź stronę. Opinie o haftprojekt.pl znajdziesz na stronie: https://haftprojekt.pl/strazacy

o autorze

Redakcja