Firma Kadimex zgodnie obietnicą ogłaszamy konkurs adresowany tylko i wyłącznie dla Was! Do wygrania rękawice ratownicze Holik Lesley w rozmiarze S.

Reguły konkursu są proste. Wszystkie Panie zainteresowane udziałem, prosimy o wykonanie zdjęcia, na którym prezentujecie lub użytkujecie, wybrany element naszego asortymentu. Zdjęcie prosimy przesłać na [email protected]. Należy również udostępnić post na swoim profilu w serwisie Facebook.

Podpowiadamy. Jeśli chodzi o asortyment firmy, mamy na myśli sprzęt, którego jesteśmy wyłącznym lub głównym dystrybutorem w Polsce. Są to przede wszystkim: rękawice i buty Holik, sprzęt burzący Paratech, armatura wodno – pianowa Pohorje/JMW Fire, armatura AWG, węże OSW Eschbach, sprzęt spalinowy firmy Pavlis a Hartman, hełmy Dragon lub starsze firmy PAB, i inny asortyment firmy DONGES. W razie pytań do dyspozycji są pracownicy, którzy odpowiedzą na Wasze ewentualne pytania.

Termin nadsyłania zdjęć: poniedziałek 30.11.2015 godzina 9:00

Zgłoszenia osób, które spełniają kryteria konkursowe, zostaną umieszczone w specjalnym albumie na facebookowym profilu.

Na każde ze zdjęć można głosować za pomocą przycisku „Lubię to”. Wygra zdjęcie, które zdobędzie największą ilość polubień. Dodatkowo przewidujemy drugą nagrodę dla zdjęcia, które najbardziej spodoba się pracownikom Kadimexu.

Termin głosowania na nadesłane zdjęcia: 30.11.2015 godzina 13:00 – 7.12.2015 godzina 09:00

o autorze

Redakcja