Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr 12 w Kajewie. Zginął w nim kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z autem ciężarowym. Był to młody strażak z OSP Zduny, pasjonat pożarnictwa, nasz znajomy, który wielokrotnie współpracował z naszym serwisem.

Według wstępnych informacji, które podała policja, 21-letni mieszkaniec Zdun jadąc samochodem osobowym marki Renault w kierunku Kalisza, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z jądącym z przeciwka samochodem ciężarowym, którym kierował 59-latek. Niestety, 21-letni Artur zginął na miejscu. Kierujący ciężarówki był trzeźwy.&

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana. Bada je pleszewska policja pod nadzorem prokuratury.

To ogromna strata dla nie tylko dla OSP Zduny, ale także dla lokalnego pożarnictwa. Artur niejednokrotnie wspierał naszą działalność swoją wiedzą i materiałami. Miał wiele planów, które uparcie realizował, był także współautorem projektu 998video.

Jesteśmy wstrząśnięci po informacji o śmierci tego młodego, dzielnego strażaka. Rodzinie, przyjaciołom życzymy w tych przykrych chwilach jak najwięcej siły.

Świeć Panie nad jego duszą.

o autorze

Redakcja