Pięć osób zostało poszkodowanych w karambolu we Wrocławiu. Na moście Zwierzynieckim autobus uderzył w sześć aut osobowych. – Do wypadku doszło około godz. 7.40. Uszkodzone samochody zablokowały tory tramwajowe, tworzą się korki.

[galeria=2,prawa]Krzysztof Zaporowski z zespołu prasowego KWP we Wrocławiu: – Kierowca autobusu najechał na samochody stojące przed nim. Nastąpiła reakcja łańcuchowa – kolejne auta wpadały na siebie. W sumie zostało uszkodzonych sześć aut. Kierowca ewidentnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze – o tej porze dnia w tym rejonie jest duży ruch.

[galeria=4,lewa]W wypadku lekko rannych zostało pięć osób. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Iwona Czarnacka, rzeczniczka wrocławskiego MPK:- Nasz kierowca zawinił brawurą. W zdarzeniu nie ucierpiał żaden z pasażerów autobusu. Przepraszamy wszystkich, którzy z powodu wypadku mieli jakiekolwiek trudności.

Do chwili usunięcia uszkodzonych aut i autobusu zablokowany był jeden pas ruchu z Wielkiej Wyspy w stronę pl. Grunwaldzkiego. Kierowcy narzekali na jeszcze większe korki niż zazwyczaj.

Źródło: Alert24.pl

o autorze

Redakcja