Wczoraj w nocy około godziny 23:00 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Kocudza (woj. lubelskie), na prostym odcinku drogi pomiędzy Frampolem a Janowem Lubelskim doszło do tragicznego wypadku. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody.

W wyniku wypadku zginęło małżeństwo: 52-latek z 49-letnią żoną oraz 35-letni zięć. Wnuk małżeństwa, 5-letni chłopiec z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Do szpitala przetransportowano również 21-letniego kierowcę ciężarówki.

Dzisiaj na miejscu wypadku prowadzone będą dalsze czynności. Do czasu ich zakończenia mogą występować utrudnienia w ruchu. – powiedziała&kom. Renata Laszczka – Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie czołowo zderzył się z samochodem osobowym marki Mazda. Mężczyzna kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż&prawdopodobną przyczyną zjechania ciężarówki na drugi pas jezdni było uszkodzenie zawieszenia, do którego doszło w trakcie jazdy.

o autorze

Redakcja