W nocy z 31 sierpnia na 1 września złodzieje, ludzie bez wyobraźni włamali się do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej Zielkowo. W ich brudne łapska znalazło się sporo strażackiego sprzętu. Prosimy Was o udostępnienie tej wiadomości w mediach społecznościowych.

Strażakom skradziono między innymi piłę spalinową, agregat prądotwórczy oraz motopompę szlamową. Apelujemy wraz ze strażakami, aby uważać i nie dokonywać następującego sprzętu z nieznanych źródeł!

zielkowo2

Jako OSP jesteśmy po to by ratować czyjeś życie oraz mienie z własnej woli i zupełnie za darmo. Poświęcamy swój czas, zdrowie w zamian za wyłącznie satysfakcję. Jesteśmy tutaj dla Was, dla Ciebie szanowny złodzieju również.
Chcemy nieść pomoc, ale bez sprzętu jest to praktycznie niemożliwe. Kiedyś może zdarzyć się tak, że i Ty będziesz potrzebował pomocy. A nawet jeśli nie Ty to ktoś bliski, a tego sprzętu zabraknie… Jeśli masz za grosz godności i honoru przemyślisz to i zrozumiesz jakiego czynu się dopuściłeś.  A jeśli to do Ciebie dotrze miej na tyle szacunku do samego siebie by zwrócić co „nasze”.
Co nasze ponieważ Twoje również, tylko schowaj swój egoizm i pozwól nam działać…

o autorze

Redakcja