Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 50 między miejscowościami Rudzienko a Grębiszew w województwie mazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen, jadąc w kierunku Kołbieli, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Ford. Następnie kierujący fordem uderzył w jadący za volkswagenem pojazd ciężarowy marki Volvo, a kierujący volkswagenem uderzył w jadący za fordem pojazd ciężarowy marki Scania – informuje otwocka policja.

Na miejscu zginęły dwie osoby z volkswagena – kierowca i pasażer oraz pasażerka forda. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

W działaniach brały udział zastępy z JRG Otwock, JRG Mińsk Mazowiecki, OSP Zamienie, OSP Kołbiel, OSP Rudzienko i OSP Rudno oraz Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego ‘WARSZAWA-8’, grupa operacyjna Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, pięć Zespołów Ratownictwa Medycznego i Policja.

Foto. Wawa Hot News 24

 

o autorze

Redakcja/Łukasz