Już 27 lipca na PGE NARODOWYM – DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM. Zapraszamy na coroczne spotkanie specjalistów i praktyków ochrony przeciwpożarowej i technicznych zabezpieczeń podczas 14 już edycji KONGRESU POŻARNICTWA – konferencji poświęconej bezpieczeństwu pożarowemu w budownictwie i przemyśle.

Kongres to inicjatywa edukacyjna na rzecz bezpieczeństwa, o ugruntowanej tradycji, ciesząca się bardzo dobrą reputacją w środowisku naukowym i branżowym tj.: m.in. strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, członków służb i organizacji ratowniczych i bhp, projektantów i uczestników procesów budowlanych czy administracji państwowej i samorządowej. Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni do debaty i wymiany doświadczeń, rozwijanie oraz propagowanie dobrych praktyk i rozwiązań w zakresie szeroko pojętych zagadnień związanych z bezpieczeństwem, prewencją i profilaktyką pożarową, analizą, oceną ryzyka oraz zarządzaniem kryzysowym. Skupia i integruje środowiska i ośrodki naukowe, które działają w różnych obszarach związanych z ochroną przeciwpożarową oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Kongres co roku gromadzi blisko 1000 uczestników – wydarzenie jest bezpłatne dla uczestników. Konferencji tradycyjnie towarzyszy wystawa rozwiązań i systemów FIRE|EXPO 2017 i SECURITY|EXPO 2017,  które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo ludzi w obliczu wystąpienia zagrożenia pożarem oraz ocenę efektywności działania rozwiązań funkcjonujących w Polsce przy różnych scenariuszach rozwoju pożaru. Wymiana doświadczeń, testowanie rozwiązań! Wiedza i praktyka w jednym miejscu to główne walory wydarzenia.

Poznaj program i nowości tegorocznej edycji KONGRESU POŻARNICTWA FIRE|EXPO 2017 wejdź na www.fire-expo.plUdział w kongresie jest całkowicie BEZPŁATNY!

Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl objął patronat medialny nad Kongresem! 

o autorze

Redakcja/Łukasz
Kontakt: lukasz@remiza.pl