Cześć! Sezon grzewczy w pełni! Dla nas samych oznacza to częstsze wyjazdy do wykonywania pomiarów tlenku węgla, czy zagrożeń pożarowych jakim są płonące sadze w kominach. Idąc z „biegiem czasu” chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszym skromnym konkursie. Dla zwycięskiej jednostki mamy przydatne urządzenie – miernik jednogazowy MSA Altair PRO CO o wartości  1 414,50 zł!

To nie pierwszy taki konkurs w naszym serwisie, dzięki któremu pomagamy wraz z naszymi partnerami wyposażać jednostki w niezbędny, profesjonalny sprzęt. To idealna okazja, aby w dość krótkim czasie, przy dobrej zabawie móc pozyskać miernik jednogazowy MSA!

Aby wziąć udział w naszym konkursie należy:

 

Najciekawsze zdjęcia oraz wypowiedzi będą miały największą szansę na wygraną. Liczymy na Waszą kreatywność. Oczywiście znajomi, pozostali strażacy mogą podbijać Wasze wpisy na Facebook’u przez opcję „lubię to„. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na naszą skrzynkę e-mail: biuro@remiza.com.pl.

Czas trwania konkursu – dwa tygodnie, także macie sporo czasu na wykonanie tych prostych zadań! Wygrywa tylko jedna jednostka straży pożarnej!

Sponsorem nagrody jest:

470x358-v2

 

 

o autorze

Redakcja