Miło nam poinformować, że tak jak obiecywaliśmy, tak słowa dotrzymaliśmy. Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania będzie Fala świetlna FL 10 STROBOS, którą na poczet konkursu przekazała nam firma Design112.

Fala Świetlna FL-10 to bardzo płaska kierunkowa lampa LED, wysokość 4,3 cm, górna i dolna część wykonana z aluminium, dzięki czemu belka jest lekka oraz bardzo wytrzymała na uderzenia (np. gałęzie, kamienie). Przedstawiony model jest w wymiarach 124 cm x 4,3 cm x 8 cm w kolorze pomarańczowym.

Lampa posiada 15 trybów świecenia, w zestawie sterownik z wyświetlaczem LED pozwalający widzieć jak belka świeci w danym momencie oraz pełne okablowanie oraz dwa rodzaje uchwytów.

Zalety:

  • Diody Led dużej mocy
  • Kilka trybów świecenia
  • Odporna na uderzenia
  • Długość belki 124 cm
  • sterownik wyświetlający aktualny tryb
  • napięcie 12V
  • homologacja E20 R10


Ty też chcesz taką mieć? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Nie zapomnieliśmy również o nagrodzie pocieszenia, którą będą gadżety od firmy Design112 i Remiza.com.pl! Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!

Prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, gdzie zawarte są ważne informacje dotyczące jego przebiegu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@remiza.com.pl.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest przeprowadzany na terenie Polski, a jedna nagroda główna oraz jedna nagroda pocieszenia zostanie wysłana do wybranej osoby na podany przez nią adres na terenie naszego kraju.

2. Nagroda główna to fala świetlna FL-10 STROBOS, a nagrodą pocieszenia jest przesyłka z gadżetami Design112 i remiza.com.pl.

3. Konkurs trwa od 09.12.2014 roku od godziny 19:00 do 19.12.2014 r do godziny 19:00, a wyłonienie zwycięzcy i osoby, która otrzyma nagrodę pocieszenia odbędzie się w dniu 29.12.2014 roku o godzinie 22:00.

4. Opis zadania konkursowego:
a) Polubić profil Design112 na facebooku.
b) Udostępnić wpis konkursowy ze strony Design112 na swojej osi czasu
c) W komentarzu pod wpisem konkursowym należy dodać zdjęcie wozu bojowego, na którym znalazłaby się wygrana belka oraz napisać: dlaczego to Wasza jednostka powinna dostać nagrodę w postaci fali świetlnej

5. Sposób wyłonienia zwycięzcy: wybór najlepszej wypowiedzi przez komisję.

6. Zgłoszenia, które będą niezgodne z założeniami regulaminu nie będą brane pod uwagę.

7. Nagroda główna zostanie wysłana zwycięzcy na koszt firmy Design112, nagroda pocieszenia na koszt Polskiego Serwisu Pożarniczego – remiza.com.pl oraz Design112.

POWODZENIA!

o autorze

Redakcja