Z okazji Naszego, dzisiejszego święta, zorganizowaliśmy dla Was konkurs. Wraz z wypuszczeniem w świat nowej wersji strony, chcieliśmy, aby nagroda była na równie wysokim poziomie. Od początku obraliśmy sobie cel, by wygrana przyczyniała się do ratowania ludzkiego życia i zdrowia, by uczyła i doskonalała już nabyte umiejętności – po prostu,  by na długo mogła służyć w Waszej jednostce.

Dlatego też postawiliśmy na współpracę z firmą Max Harter, która odpowiada za dystrybucję defibrylatorów AED PHILIPS HeartStart na polskim rynku. Dzięki tak owocnym połączeniu sił, do wygrania będzie defibrylator treningowy PHILIPS Heartart HS1 oraz Fantom Laerdal Little Anne.

Waszym zadaniem będzie przygotowanie edukacyjnego i promocyjnego filmu wideo pt. „Pierwsza pomoc z wykorzystaniem defibrylatorów AED”

Oczekujemy od Was zaangażowania, pomysłowości i kreatywności. Nie ważne jakim sprzętem nagracie materiał wideo – ważne, aby pokazał to, co chcecie przekazać.

Wyprzedzając Wasze pytania – AED możecie zastąpić czymkolwiek – klockiem drewna, styropianem – liczą się Wasze pomysły!

Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa od 04 maja 2015 r. do 16 czerwca 2015 r. Skierowany jest do Ochotniczych Straży Pożarnych i Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych.
2. Nagroda przypada na całą, zwycięską jednostkę.
3. W czołówce filmu należy zamieścić logo Polskiego Serwisu Pożarniczego – Remiza.com.pl oraz firmy Max Harter, które są do pobrania na dole wpisu.
4. Przesyłając film udzielacie redakcji pełnych praw autorskich.
5. Konkurs podzielony został na dwa etapy:

Etap pierwszy – użytkownicy mają czas do 4 czerwca br. na dodawanie nagranych przez siebie filmów poprzez nasz formularz. Film nie może być dłuższy niż 15 minut, ale preferujemy krótsze – przejdź do formularza.

5 czerwca br. jurorzy składający się z redakcji oraz wybranych pracowników Max Harter ocenią nadesłane materiały filmowe, po czym wybiorą 20 najciekawszych prac.

Etap drugi – Wybrane filmy są publikowane na remizowym kanale YouTube do 8 czerwca br. Od tego momentu autorzy mają za zadanie uzbierania jak największej ilości łapek w górę pod swoim filmem w czasie 7 dni (do 15 czerwca br.)

Ogłoszenie wyników nastąpi 16 czerwca 2015 roku.

Bierzcie się do pracy, trzymamy kciuki za każdego z osobna. Powodzenia!

o autorze

Redakcja