Dzisiaj około 16:10 doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Krosno (Warmińsko-Mazurskie). Na łuku drogi zderzył się samochód osobowy marki Audi i samochód ciężarowy Renault. Zdarzenie miało tragiczny skutek – 10 letnia dziewczynka mimo reanimacji umarła, a jej rodzice przybywają w stanie krytycznym w szpitalu.

[galeria=5,prawa]Do wypadku doszło, gdy kierujący samochodem osobowym nie skręcił na łuku drogi, tylko pojechał prosto i wjechał w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę przewożącą mleko – nie wykluczone, że auto wpadło w poślizg. Wskutek zderzenia auto marki audi 80 zostało w połowie zmiażdżone. 34 – letni kierujący i 33 – letnia pasażerka (małżeństwo) zostali w stanie krytycznym odwiezieni do szpitala. &

Ratownikom medycznym niestety nie udało się ocalić życia 10 – letniej dziewczynce – reanimowali ją ponad 30 minut. Z informacji jakie posiadamy, dziewczynka siedziała na tylnej kanapie bez fotelika, bez zapiętych pasów.

W tym czasie droga jest zablokowana (numer 527 – z Pasłęka do Krosna), służby ratunkowe wraz z policją prowadzą swoje czynności. Wkrótce więcej informacji.

Zdjęcia: Głos Pasłęka, Elbląg24

o autorze

Redakcja