Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17:50 w miejscowości Kuklin (powiat mławski, woj. mazowieckie) na drodze krajowej numer 7 (trasa Warszawa-Gdańsk). W zdarzeniu udział brały dwa motocykle oraz dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem Kawasaki nie dostosował techniki jazdy do bardzo trudnych warunków drogowych. Wyprzedzając kolumnę samochodów osobowych wpadł w poślizg, a następnie spadł z motocykla.&Prawdopodobnie spadł mu kask, dlatego na skutek licznych urazów głowy 31-latek &poniósł śmierć na miejscu.

Motocykl jadąc zachaczył o samochód osobowy marki Renault Megan, a następnie w jadący przed nim motocykl Honda. Kierujący Hondą uderzył w osobowego Opla Vektrę, a następnie w wysepkę oddzielającą pas do skrętu w lewo.

Motocyklista poruszający się Hondą nie poniósł większych obrażeń. Został przewieziony na obserwację do szpitala. Zarówno kierującym, jak i pasażerom z samochodów osobowych nic się nie stało – z wypadku wyszli „bez szwanku”.

Trasa w tym miejscu została całkowicie zablokowana do godziny 19:45. Policja wyznaczyła obiazdy. W akcji udział brały dwa zastępy z JRG Mława oraz jednostka OSP Wieczfnia.

o autorze

Redakcja