KW PSP Kielce na zakupach. Będą nowe samochody

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach ogłosiła przetarg na dostawę samochodów ratowniczo – gaśniczych i specjalnych.

Świętokrzyska Komenda Wojewódzka PSP zamawia cztery samochody:

Samochód gaśniczy – ciągnik siodłowy 4×4 lub 4×2 i naczepa-cysterna o pojemności min. 25 tys. litrów wody z motopompą M16/8 i sprzętem opisanym w specyfikacji.

Ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy z napędem 6×6 i trzyosobową kabiną. Zabudowa w układzie skrytek 3+3+1 wyposażona w zbiornik wody o pojemności min. 9000 litrów, zbiornik środka pianotwórczego, autopompa A40/8, działko wodno-pianowe, linię szybkiego natarcia i maszt oświetleniowy.

Średni samochód ratowniczo – gaśniczy z modułem proszkowym 4×2 wyposażony w zbiornik wody o pojemności 2000 – 3000 litrów, zbiornik środka pianotwórczego, autopompę o wydajności min. 2900 l/min, agregat proszkowy ze zbiornikiem 250 kg, działko wodno-pianowe, wyciągarkę, linię szybkiego natarcia i maszt oświetleniowy.

Średni samochód kwatermistrzowski 4×4, przestrzeń ładunkowa zabezpieczona demontowalną plandeką. Za kabiną należy zamontować żuraw hydrauliczny z osprzętem o nośności min. 1000 kg przy wysuwie 6 m i 7000 kg przy wysuwie 2 m.

Odbiorcy

Średni samochód ratowniczo – gaśniczy z modułem proszkowym i średni samochód kwatermistrzowski mają trafić do Komendy Miejskiej PSP w Kielcach, cysterna do Komendy Powiatowej PSP w Starachowicach, a ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy do Komendy Powiatowej PSP w Pińczowie.

Zamówienie należy zrealizować do końca października br.

Foto. KM PSP Kielce

Exit mobile version