Dzisiaj (29 czerwca) przed godziną 14:00 doszło do zderzenia trzech pojazdów na przejeździe kolejowym w Łebie przy ulicy Kościuszki. Na szczęście skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach osób biorących udział w wypadku.

[galeria=8,prawa]Około 14:00 doszło do zderzenia trzech pojazdów na przejeździe kolejowym w Łebie. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że kierowca terenowego Jeepa nie zdążył wyhamować przed VW Passatem, który zatrzymał się przed znakiem STOP. Uderzenie było tak silne, że VW został przepchany jeszcze parę metrów i uderzył w Forda Transita. Niestety cały tył Passata został doszczętnie zniszczony. Całe szczęście, że w aucie podróżowały tylko dwie osoby. Doznały one ogólnych potłuczeń.&

Na miejsce wysłano zespół pogotowia ratunkowego, jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łebie, drugi zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Lęborku oraz dwa radiowozy policji. Przez kilkadziesiąt minut główna droga wjazdowa do miasta była zamknięta – policja zorganizowała objazd.

o autorze

Redakcja