W środę przed godziną 16:00 motocykl Suzuki kierowany przez 19 – latka z ogromną siłą uderzył w ścianę jednego z lęborskich marketów. Kierowca z wielonarządowymi obrażeniami i złamaniami kończyn oraz wstrząsem mózgu przebywa na OIOM-ie, jego stan lekarze określają jako ciężki.

[galeria=2,prawa]05.08.2009 roku kilka minut przed godziną 16:00 w Lęborku kierowca motocykla Suzuki GSXR1000 z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn uderzył w betonową ścianę jednego z Lęborskich marketów na ul. Toruńskiej. Jak wynika z relacji świadków oraz śladów na budynku i drodze, motocykl przewrócił się i z dużą siłą uderzył w krawężnik po czym „wybił” się w powietrze, przeleciał nad trawnikiem odległość około 2 m, a następnie na wysokości 1,5 metra uderzył w betonową ścianę marketu.

[galeria=1,lewa]19 – letni kierowca motocykla był trzeźwy, z wielonarządowymi obrażeniami ciała oraz złamaniami kończyn i wstrząsem mózgu przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w lęborskim szpitalu, jego stan lekarze określają jako ciężki. Policja bada przebieg wypadku.

Materiały Policji

o autorze

Redakcja